Video ve Ses Konferans Çözümleri

Basit bir hoparlörden vazgeçilmez bir iş aracı yaratma hedefi ile yola çıkan Polycom, 1990 yılından bugüne, her sektörden her ölçekte kuruluşa, video, ses ve içerik paylaşımı çözümleri sunmaktadır.

İletişim ve ortak çalışma alanlarında 950 teknoloji patenti bulunan, Amerikan merkezli dünya lideri Polycom, yenilikçi çözümleri ile milyonlarca insanın mesafelere meydan okumasına, verimlilikte, müşteri ilişkilerinde, eğitimde ve daha pek çok konuda gelişmeye olanak tanımıştır.

Video Konferans Sistemi nedir 
Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır. Farklı bölgelerdeki katılımcılar internet veya ISDN hatlar üzerinden Video Konferans görüşmesi yapabilirler. 

Neden Video Konferans 
Kodek teknolojisindeki gelişmeler, Network altyapısının her geçen gün iyileşmesi, iletişim masraflarındaki düşüşler, IP(İnternet erişimi)nin yaygınlaşması, Global standartlara uyumla, Video Konferans Sistemlerinin kullanımı daha faydalı olmaya başlamıştır. 

Video Konferans ne ifade ediyor 
Video Konferans; seyahat etme zorunluluğunu ortadan kaldırıp, ofisinizden tüm şubelerinizdeki toplantı odalarınıza yada yeni irtibat kurduğunuz firmalarla bağlanmanızı sağlar. Video Konferans Sistemi ile iş toplantılarınız artık çok daha kolay ve zevkli olacaktır.

Konferans kimlere kazanç sağlar 
Türkiye’de ve Dünya’da şubesi yada temsilciliği bulunan kuruluşlar, Anadolu’da şubeleri olan kuruluşlar, Sanayi kuruluşları, Sağlık sektöründe hizmet veren kuruluşlar, Kamu kuruluşları, Silahlı kuvvetler, Eğitim sektöründe hizmet veren kuruluşlar (Uzaktan Eğitim), Otomotiv, Tekstil, Kimya, Finans, Danışmanlık, Lojistik, Maden sektörleri ve uzak nokta bağlantıları olan tüm kuruluşlar video konferans sistemlerinin faydalarından kazanç sağlayabilirler.

Iletisim Seçenekleri 
LAN/WAN(Yerel / Geniş Alan Bilgisayar Ağları), ISDN (Integrated Services Digital Network) Hatlar, Frame Relay, Leased Line, Metro Ethernet, Uydu İnternet erişimleri, ATM, G.SHDSL, ADSL üzerinden bağlantı sağlanabilir.

Video Konferans Sisteminin kazançları nelerdir 
Seyahat masraflarını azaltır, üretkenliği arttırır, çalışan kişilerin motivasyonunu yükseltir, anahtar-kilit roldeki kişilerden daha etkin faydalanmayı sağlar, daha verimli toplantılar yapılmasını sağlar, görselliğin etkinliği ile daha konsantre toplantılar yapılır, daha iyi grup çalışması elde edilir, daha yüksek katılım sağlar, yorgunluğu azaltır, çalışan kişilerin güvenliğini arttırır, doğayı korur.. 

Video Konferans iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır. Farklı bölgelerdeki katılımcılar internet veya ISDN hatlar üzerinden Video Konferans görüşmesi yapabilirler. 

Neden Video Konferans?

%100Başarı İçin

Globalleşen dünyada, işletmeler artık ulusal sınırların ötesinde, dünya pazarlarındaki dev rakiplerle rekabet edebilmek zorundalar. İletişim teknolojileri, günümüz işletmelerine rekabette avantajın anahtarını sunuyorlar.

Başarıya Ulaşmanın

EnBüyükRolü

Daha iyi iletişim kurmak için iş toplantıları kaçınılmazdır ama, bu aynı zamanda pahalı ve zaman alıcı bir yöntemdir. İş seyahatleri için yapılan harcamalar, her şirketin bütçesi içinde önemli bir kalemi oluşturmaktadır.